Yemek Sepeti点评

较差  1.0   1条评论


撰写点评 问一个问题
优秀
0%
0%
平均
0%
公平
0%
较差
100%

SPONSORED

Güvenilir değiller!

Yemeksepeti aracılığı ile sipariş verdim. İlk başta her şey yolunda gitti, siparişim geldi ama o da ne? Siparişim yanmış, tabii ki olabilir. Bunu anlayış ile karşılayıp firmaya bildirdim. Değişim sağlayacaklarını söylediler. Buraya kadar da normal. 2 kere sipariş durumunu sorguladım. İki kere de restoranın yoğun olduğu söylendi. 3. kez sordum - evet 3 kere sordum ve 10 dakika ara ile - 3. sorgulamamın ardından restoran yetkilisi daha yeni bildirdiklerini ve siparişimi 5 dakika da elime getirceklerini söylediler ve dedikleri gibi yaptılar. Bu durumu bildirince böyle bir şeyin olamayacağını söyleyip suçu bana yıkmaya çalıştılar. Bu esnada ısrar edince restoran ile görüşüp hatalarını kabul ettiler ve tatlı ikramı yapacaklarını söylediler. Yemeksepeti'ne tekrar güvenerek siparişimin getirilmesini istedim. O da ne siparişim geldiğinde yine dedikleri olmadı. Bu durumu operatörleri Umur Bey'e sorguladığımda sorguladığını söyleyip geri dönüş yapmadan görüşmem sonlandırıldı. Kesinlikle direk restoran ile iletişime geçmenizi öneriyorum!

Buyrun son konuşma: http://oi65.tinypic.com/rlvtom.jpg
星期日, 六月 28, 2016
评级分布
优秀
0%
0%
平均
0%
公平
0%
较差
100%
公司名称:
Yemek Sepeti
关于Yemek Sepeti
Yemeksepeti.com, Türkiye'de hizmet veren çevrimiçi yemek sipariş sitesidir. Türkiye'de 64 şehirde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde hizmet vermektedir.
添加Trustmus框到您的网站
复制下面的代码并将其粘贴在您的网站
Preview:
Yemek Sepeti reviews
这是您的公司?
访问Trustmus"成为企业免费工具,并开始让今天给您的客户更近! 了解更多.

近期公司

Homebello Homebello
Spicejet Spicejet
Rs3gold Rs3gold
Evdressau Evdressau

© 2019 Trustmus.com — part of Emrius Network. 保留所有权利。通用免责声明:此页面上所有第三方商标、图像和版权以对比广告、批评或评论为目的。该公共论坛为用户提供对选定的产品和企业给予点评的选择,正因为如此,表达内容并不反映Trustmus.com的意见看法。